Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł
Siłowniki liniowe 12V i 24V

Siłowniki liniowe elektryczne 12V i 24V znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, rolniczym, medycznym i wiele innych. Kontaktując się z nami możesz skorzystać z wykonania siłownika na zamówienie. Siłowniki przemysłowe charakteryzują się dużą sprawnością, wytrzymałością oraz dają możliwość zautomatyzowania wielu procesów w maszynach, pojazdach, łodziach, szklarniach, łóżkach medycznych, urządzeniach satelitarnych jak również przy panelach fotowoltanicznych - ile pomysłów tyle zastosowań.

Dzięki temu, że siłownik elektryczny może pracować na napięcie 12V i 24V możemy zastosować go niemalże wszędzie gdzie jest potrzebny bez zmian w instalacjach. 

Siłowniki liniowe 12V i 24V

Jest 60 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 60 elementów

Siłowniki elektryczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów w technologii zwykłej (zastosowanie wewnątrz pomieszczeń) i wodoszczelnej (stosowanej na zewnątrz). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów w tak niewielkie urządzenie może udźwignąć nawet kilka TON zasilając go napięciem 12V lub 24V. Dzięki niewielkim gabarytom siłowniki liniowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach. 

Zastosowanie: maszyny, pojazdy, fabryki, przemysł rolniczy, centra logistyczne, żaluzjach, łodziach, łóżkach medycznych